Portal_background_image

برگزاري پنل تخصصي سرمايه گذاري ويژه شهرداران و روساي شوراهاي اسلامي شهرهاي استان مركزي

نشست مشترک شهرداران و روسای شورای های اسلامی شهرهای استان مرکزی با حضور مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل دفتر شهری و شوراها

نشست مشترک شهرداران و روسای شورای های اسلامی شهرهای استان مرکزی  با حضور مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مرکزی برگزار شد.
مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در این نشست، با تشریح کامل شیوه نامه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به شهرداریها جهت اجرای پروژه های توسعه ای ، گفت: استان مرکزی ظرف چند ماه گذشته در رابطه با اخذ تسهیلات از سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور عملکرد خوبی داشته و تعدادی از شهرداریها بعلت نقص در پرونده های ارسالی نیز تا کنون موفق به دریافت وام مذکور نشده اند.
  محسن کوشش تبار افزود: امیدوارم با تشریح پنل آموزشی که در خصوص روند قانونی اخذ تسهیلات مذکور در این نشست صورت گرفت ، سایر شهرداریهای استان مرکزی بتوانند از این تسهیلات برای اجرای طرح های خود استفاده نمایند.
 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در نشست مشترک شهرداران و روسای شورای های اسلامی شهرهای این استان اظهار داشت: طی سال گذشته جلساتی را با حضور شهرداران استان داشتیم و با فراهم کردن بستر لازم ، تعدادی از شهرداریهای ما توانستند تسهیلات قابل ملاحظه ای را برای اجرای طرح های توسعه ای خود از سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور دریافت کنند.
مهدی زندیه وکیلی  ضمن تقدیر از عملکرد شهرداریهایی که موفق شدند با تهیه و تنظیم به موقع مدارک قانونی لازم، ازتسهیلات مذکور استفاده کنند، گفت: سایر شهرداریها بایستی طرح های سرمایه ای خود را براساس شیوه نامه مربوطه آماده و با هماهنگی اداره کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ، نسبت به ارائه طرح ها به سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و اخذ تسهیلات قرض الحسنه اقدام کنند.
وی افزود: فرصت مناسبی برای استفاده از یک منبع مالی معتبر و راحت برای اجرای طرح های توسعه ای شهرداریها فراهم شده و بایستی از این فرصت مغتنم برای سرمایه گذاری و توسعه شهری در تمام حوزه ها با رویکرد تحول گرایی استفاده کنیم.


دسته بندی

دفتر امور شهری و شوراها


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها