Portal_background_image

بهسازي و بالندگي شهرداري ها مستلزم آموزش نيروهاي انساني است

مدیر کل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری مرکزی : بیش از 670 نفر از پرسنل شهرداری های استان در قالب 23 دوره آموزشی شرکت نمودند

مدیر کل  دفترامور شهری و شوراهای استانداری مرکزی گفت: اساس توسعه و بالندگی  شهرداری ها  مستلزم بهسازی نیروی انسانی است که با آموزشهای ضمن خدمت این امر  صورت خواهد گرفت.

حسن قربانی در ادامه با تاکید بر توجه بر امر آموزش توسط مدیران شهری  عنوان نمود: آموزش با افزایش میزان اطلاعات ، دانش ، مهارت ها و قابلیت های کارکنان ، آنان را برای ایفای وظایف و قبول مسئولیتهای جدیدتر در حوزه مدیریت شهری  ، آماده تر و مجهزتر می کند .

قربانی  بیان داشت:کارکنان در هر سطحی از سازمان، اعم از مشاغل ساده یا مشاغل تخصصی  محتاج آموزش و یادگیری و کسب دانش و مهارت های جدید هستند.

وی با تقدیر از شهرداری هایی که  با شرکت پرسنل خود در دوره های آموزشی حضور فعال داشتند تصریح کرد:  آموزش و بهسازي، كوشش مداوم و برنامه‌ريزي شده ای باید باشد که با توجه مديريت به امر آموزش براي بهبود سطوح شايستگي كاركنان و عملكرد سازماني، نقش بسزایی ایفا می نماید.

قربانی مدیر کل دفتر امور شهری وشوراها با بیان اینکه  برگزاری تمام برنامه‌های آموزشی مستلز م توجه ویژه شهرداران به آن  می باشد اظهار داشت: اساتیدی که برای این دوره های آموزشی در نظر گرفته شده اند دارای تجربه کاری  مرتبط و دارای مدارک عالی دانشگاهی می باشند.

وی اضافه نمود:در راستای آموزش پرسنل شهرداری های استان متناسب با محتوا و هدف ،روش آموزش نظری  و عملی با برگزاری دوره های حضوری وغیر حضوری در دستور کار قرار دارد .

حسن قربانی گفت:  با برنامه ریزی های بعمل آمده در شش ماهه نخست سال جاری  23 دوره آموزشی در قالب 17000نفرساعت  دوره تخصصی و عمومی برای پرسنل شهرداری های استان مرکزی برگزار شده است

قربانی  با اشاره به محورهای  دوره های آموزشی برگزار شده  افزود: دوره های مذکور در زمینه های(مدیریت بحران،اداری و مالی، امور استخدامی، مدیریت شهری، پسماند،آتش نشانی و امور فنی )در محل حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی ،دانشگاه علمی کاربردی ساوه ،شهرداری دلیجان، مهاجران سازمان آتش نشانی شهرداری اراک  با همکاری شهرداری ساوه  برگزار شده اند.

مدیر کل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری مرکزی تصریح کرد: آموزش شهرداران  و اعضای شوراهای اسلامی نیز به موازات آموزش  پرسنل شهرداریها انجام و تمهیدات لازم جهت برگزاری دوره های غیرحضوری  نیز صورت گرفته که در سال جاری انجام خواهد پذیرفت .

وی در پایان با ابراز امیدواری از حضور فعال پرسنل شهراری های استان در دوره های آموزشی گفت: همواره آموزش و ارتقاء توانایی های علمی و مهارتی نقش ویژه و انکارناپذیری در توانمندسازی نیروی انسانی به منظور پیشبرد هرچه بیشتر اهداف متعالی هر تشکیلات و سازمانی دارد و سیاست های آموزش دفتر امور شهری وشوراهای استانداری مرکزی نیز از این اصل غفلت نورزیده و توسعه فعالیتهای آموزشی را سرلوحه کارخود قرارداده است.


دسته بندی

دفتر امور شهری و شوراها


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها