Portal_background_image

تاكيد بر ارايه خدمات مطلوب به مسافران نوروزي

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی بر ضرورت ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران نوروزی از سوی اعضای ستاد تاکید کرد

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی از آماده سازی و ساماندهی اسکان مسافران و گردشگران و نظارت بر آنان خبر داد و افزود: هماهنگي با شهرداری ها ، مهمانپذيرها، هتل ها  به منظور آماده سازي مراكز اقامتي به لحاظ كمي و كيفي، و آموزش و پرورش برای آمادسازی مدارس و تعيين نقاطي جهت اسکان اضطراری مسافران و گردشگران انجام شده است  که با بازدید روزانه از شهرهای استان نظارت های لازم از این مکان ها صورت می پذیرد.

وی اظهار داشت: همه ادارات و نهادهای عضو این ستاد باید درچارچوب ماموریت ها و شرح وظایف، در امر ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی و نیز مردم اهتمام ویژه داشته باشند.

ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران و نیز اسکان آن ها  ازسوی برخی ادارات و نهادها عضو ستاد از جمله شهرداری ضروری است.

حسن قربانی با اشاره به وظیفه کميته اسکان ستاد خدمات سفر استان اظهار کرد: اين کميته مسئوليت تامين محل اقامت گردشگران و مسافران را بر عهده دارد که این مهم با توجه به شرایط ایمنی، بهداشتي و امنيتي انجام مي شود.

مسئول کمیته اسکان ستاد خدمات سفر استان مرکزی گفت: برای اسکان مسافران گزینه های متنوعی ارائه شده است که با توجه به درخواست آنها راهنمايي هاي لازم انجام مي شود.
وی با اشاره به اینکه اولویت اول اسکان با هتل ها و مهمانسراها است گفت: اولویت های اول بايد به عهده اين بخش ها باشد زيرا در کل سال وظيفه اسکان مسافران به عهده اين بخش ها است که با هماهنگی های لازم و برگزاری جلسات این اقدام مقرر شده است.
قربانی  اضافه کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی استان  که در مسیر راه های موصلاتی قرار گرفته است امکان حضور حداکثری مسافرین می باشد که مکان های دیگری هم در شرایط اضطرار در  نظر گرفته شده است.
مسئول کمیته اسکان ستاد خدمات سفر استان مرکزی مکان بعدی برای اسکان مسافران را کلاس های مدارس آموزش و پروزش اعلام كرد و گفت : این مدارس با هماهنگی آموزش و پرورش استان به متقاضيان  برای اسکان خدمات ارائه مي كنند.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها در پایان با اشاره به نظارت مطلوب از این مکان ها بیان داشت: بازدید روزانه از شهرها و مکان های اسکان مسافرین صورت می گیرد تا ارائه خدمات مطلوب به مسافران با نظارت اعضای این ستاد صورت پذیرد.
 


دسته بندی

دفتر امور شهری و شوراها


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها