Portal_background_image

جسد كودك چهار ساله خندابي كه در رودخانه قره چاي غرق شده بود، دقايقي پيش در مانور عملياتي آتش نشانان استان پيدا شد

جسد كودك چهار ساله خندابی كه در رودخانه قره چای غرق شده بود، دقایقی پیش در مانور عملیاتی آتش نشانان استان پیدا شد.

حسن قربانی  با اشاره به خوش درخشیدن آتش‌نشانان استان مرکزی در مانور نجات از سیلاب و آب‌‎های خروشان که در خنداب و در رودخانه قره‌چای برگزار شد اظهار داشت: ظهر امروز پیکر امیرعلی بهاری کودک چهار ساله که در تاریخ 12 فروردین درون رودخانه قره‌چای استان مرکزی سقوط کرده بود در مانور نجات از سیلاب و آب‌های خروشان که از سوی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی برگزار شده بود توسط آتش‌نشانان استان مرکزی پیدا شد.

وی افزود: عملیات یافتن پیکر این کودک چهار ساله از تاریخ 12 فروردین امسال به مدت چهار روز توسط گروه‌های غریق‌ نجات و امدادی و هلال احمر ادامه داشت اما نتیجه‌ای حاصل نشد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی تصریح کرد: سرانجام پیکر این کودک چهار ساله پس از گذشت 17 روز به دست آتش‌نشانانی که در این مانور شرکت داشتند پیدا و از رودخانه خارج شد.

قربانی ادامه داد: این مانور از 26 تا 31 فروردین با حضور تیم‌های تخصصی امداد و نجات آتش‌نشانانی‌های شهرداری‌های استان مرکزی و به میزبانی شهرداری خنداب و مدیریت اجرایی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در محل رودخانه قره‌چای در شهر خنداب در حال برگزاری است.

 


دسته بندی

دفتر امور شهری و شوراها


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها