Portal_background_image

دعوت ‌دفتر امور شهري وشوراهاي استانداري مركزي براي‌ حضور پرشور ‌در راهپيمايي 22 بهمن

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی با صدور اطلاعیه ای از عموم ملت ایران برای شرکت پرشور در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ملت ایران دعوت به عمل آورد تا با مشارکت گسترده خود در این راهپیمائی دشمن شکن بار دیگر اقتدار، عظمت و یکپارچگی ایران اسلامی را به جهانیان ثابت کنند.

متن اطلاعيه فوق به اين شرح است :

22 بهمن روز ثمر نشستن درختی بارور و شکوفاست که با خون شهدای والامقام انقلاب اسلامی در سایه رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) حرکت حماسی ملت ایران اسلامی در مسیر تحقق استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی آبیاری شده است.

22 بهمن در تاریخ ملت حماسه ساز ایران روزی فراموش ناشدنی است که پیوسته گواه قدرت ایمان، آزادی خواهی و اطاعت از رهبری مردم سرافراز ایران است. در یوم الله 22 بهمن، عجز قدرت های بزرگ مستکبر در برابر اراده و اتحاد ملت ها آشکار شد و فروغ امید و گرمی حیات به کالبد مسلمانان، مستضعفان، ستم دیدگان و انسانهای بیدار، آگاه و آزادیخواه دمیده و به همگان ثابت شد که قدرت ایمان و اراده همواره در برابر قدرت های ظاهری و ابزار های جنگی پیروز است.

سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را امسال در شرايطي برگزار می کنیم که ایران اسلامی مقتدرتر از گذشته در عرصه های سیاسی،اجتماعی،اقتصادی، فرهنگی و علمی جایگاه ویژه ای در دنیا پیدا نموده و با سربلندی به سوی فتح قله های رفیع تر در حرکت است و به یاری خداوند متعال، انقلاب اسلامي ایران هر سال پوياتر از گذشته به جلو پيش مي‌رود و امروزه بسياري از مسلمانان جهان پيا‌م های انقلاب اسلامي را با جدیت پي‌گيري و الگوسازی مي‌كنند.

در آستانه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، با گرامیداشت یوم‌الله 22 بهمن ضمن تبریک فرا رسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل و دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، در روز جمعه 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران دوشادوش قشرها و طیف های مختلف مردم شریف ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپيمايي اين روز بزرگ در جشن بزرگ انقلاب حضوری پر شور خواهیم داشت  و بار دیگر از آرمان ها و ارزش های انقلاب، امام راحل و شهدای سرافراز انقلاب و دوران دفاع مقدس دفاع و دوباره با رهبر معظم انقلاب اسلامي تجدید بیعت خواهیم کرد . از همه ملت به ویژه مردم همیشه در صحنه استان مرکزی دعوت می‌کنیم تا با حضور با شکوه و گسترده خود در راهپیمایی وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن، برگ زرین دیگری را بر کتاب پرافتخار حماسه‌آفرینی‌های ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی بیفزایند.


دسته بندی

دفتر امور شهری و شوراها


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها