Portal_background_image

دوره آموزشي امور قراردادها و پيمان ها در حوزه عمراني استانداري مركزي برگزار شد

دوره آموزشی امور قراردادها و پیمان ها توسط دفتر امور شهری وشوراها با شرکت مسوولین و کارشناسان مالی و امور قراردادهای شهرداری ها در حوزه عمرانی استانداری مرکزی برگزار شد.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی : به منظور آشنائی مسئولین امور مالی و کارکنان مرتبط با امور قراردادها و پیمان های شهرداری های استان مرکزی با اصول و قوانین واگذاری فعالیت ها به پیمانکار از طریق مناقصات، یک دوره کلاس آموزشی کوتاه مدت، روز شنبه در حوزه عمرانی استانداری  برگزار شد.

حسن قربانی  در سخنانی در حاشیه این  دوره آموزشی با توجه به نقش امور قراردادها در شهرداری ها و ضرورت بکارگیری اهرم های مناسب جهت شناسائی پیمانکاران واجد شرایط بیان داشت: بر طبق قوانین و مقررات مالی و مناقصات عمومی شهرداری ها  با توجه به ماهیت استفاده از بودجه موظف به رعایت کلیه مقررات و قوانین جهت شناسائی و واگذاری امور به بخش خصوصی هستند.

حسن قربانی مدیر کل دفتر امور شهری شوراهای استانداری مرکزی خاطر نشان کرد: کارشناسان این حوزه باید آشنائی کامل به قوانین و مقررات بخش مالی داشته باشند.

گفتنی است در این دوره آموزشی که توسط آموزش دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی صورت گرفت مباحث متنوعی در زمینه پیمان قراردادها، قوانین موسسات عمومی و خصوصی،مراحل اجرای طرح و انجام عملیات پیمانکاری، مراحل و روش های واگذاری پروژه ها به پیمانکاران و...  توسط مدرس به فراگیران آموزش داده شد.


دسته بندی

دفتر امور شهری و شوراها


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها