Portal_background_image

دوره آموزشي كاركنان تازه استخدام شهرداري هاي استان مركزي آغاز شد

دوره کلاس های آموزشی نیروهای جدیدالاستخدام شهرداری های استان مرکزی از هفتم فروردین ماه آغاز و تا پایان ماه امسال ادامه خواهد داشت.

قربانی مدیر کل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری مرکزی از برگزاری کلاس های دوره آموزشی نیروهای تازه استخدام شهرداری های استان که در آزمون سال 94 پذیرفته شده اند خبر داد و گفت: این کلاس ها از هفتم فروردین ماه آغاز و تا پایان فروردین ماه  امسال ادامه خواهد داشت.
قربانی بیان کرد: این دوره آموزشی به منظور آشنایی پرسنل تازه استخدام با قوانین و مقررات استخدامی ، ساختار تشکیلاتی شهرداری ها ،تخلفات اداری در سازمانها ، طرح توسعه شهری ،فرهنگ سازمانی و ارتباطلات موثر و همچنین اصول و مبانی مدیریت خدمات شهری به مدت یک هفته   زیر نظر و تدریس اساتید مجرب  در شهرداری ساوه آغاز شد.
وی با اشاره به حساسیت آشنایی پرسنل با قوانین و مقررات شهرداری ها و تخلفات در سازمانها عنوان کرد: آموزش یکی از ارکان اصلی در خدمت پرسنل شهرداری هاست که با حضور در کلاس های آموزشی بدو خدمت، مهارت ها و آشنایی های اولیه  لازم را فرا می گیرند.
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری افزود: در این دوره، سر فصل های مختلف آموزشی نظیر  قوانین و مقررات استخدامی ، ساختار تشکیلاتی شهرداری ها ،تخلفات اداری در سازمانها ، طرح توسعه شهری ،فرهنگ سازمانی و ارتباطلات موثر و همچنین اصول و مبانی مدیریت خدمات شهر تدریس می شود.
این دوره آموزشی در پی برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های متقاضی استان  و پذیرفته  شدن 72 نفر برای فعالیت در این مجموعه پیش بینی شده است و شرکت کنندگان پس از گذراندن دوره آموزشی بدواستخدام  در راستای خدمات رسانی به شهروندان با حضور در شهرداری ها  مشغول به خدمت خواهند شد.


دسته بندی

دفتر امور شهری و شوراها


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها