Portal_background_image

كسب رتبه‌برتردر حوزه آموزش از طرف مركز مطالعات برنامه‌ريزي شهري و روستايي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی توانست رتبه برتر در اجرای شایسته و مناسب برنامه‌های آموزشی شهرداری ها از مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به خود اختصاص دهد

مدیر کل دفتر امور شهری شووراهای استانداری مرکزی در خصوص کسب رتبه‌برتردر حوزه آموزش از طرف مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اظهار  داشت: دفتر امور شهری و شوراهای  استانداری مرکزی توانست رتبه برتر در اجرای شایسته و مناسب برنامه‌های آموزشی شهرداری ها  از مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به خود اختصاص دهد.
وی افزود: ۵۹ دوره آموزشی در سال ۹۵ برای پرسنل شهرداری‌های استان مرکزی در قالب 118 جلسه و همچنین 9 همایش برای شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی  برگزار شده است.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری مرکزی تصریح کرد: تعداد ۳ هزار و ۸۴۱ نفر از پرسنل شهرداری‌های سطح استان مرکزی در مدت ۵۹ دوره برگزار شده آموزش‌های لازم را فرا گرفته‌اند.
قربانی ادامه داد: در نظر داشتیم که این دوره‌های آموزشی بسیار جامع و کارآمد واقع شود و به همین سبب هزار و ۹۴ ساعت آموزشی برگزار کرده‌ایم که در قالب ۵۹ دوره  توسط اساتید مجرب و دارای کار تجربی درمدیریت شهری ارائه داده شد.
وی عنوان کرد: این طرح در قالب نه همایش مختص شهردارهای سطح استان مرکزی، سه همایش مختص رئیسان شوراهای اسلامی و به همراه سه سفر آموزشی برگزار شده و نتایج مطلوبی برجا گذاشته است.


دسته بندی

دفتر امور شهری و شوراها


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها