Portal_background_image

مانور آموزشي نجات از سيلاب با مديريت دفتر شهري استانداري با حضور آتش نشانان استان مركزي در شهر خنداب برگزار مي‌شود

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی از برگزاری مانور آموزشی نجات در سیلاب ویژه آتش نشانان استان مرکزی به مدت 6 روز در شهر خنداب خبر داد.

حسن قربانی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی  اظهارکرد: مانور سراسری نجات در سیلاب  به ترتیب در روزهای شنبه  تا پنج شنبه  از 26  تا 31 فروردین  سال جاری با حضور تمامی تیم‌های تخصصی امداد و نجات آتش نشانانی های شهرداری های استان مرکزی  به میزبانی شهرداری خنداب و مدیریت اجرایی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در محل رودخانه قره چای  در شهر خنداب برگزار می‌شود.

وی افزود: در مانور نجات در سیلاب ، بازدید و چکاپ کامل تجهیزات در سیلاب، امداد و نجات در آب‌ ، مدیریت بحران، مدیریت اردوگاه،حمل مصدوم و چادرزنی توسط تیم‌های تخصصی امداد و نجات آتش نشانی ها و مربیان این امر اجرا خواهد شد.

مدیر کل دفتر امور شهری وشوراها  با بیان اینکه دراجرای این مانور آموزشی از آتش نشانان سراسر استان شرکت می‌کنند، افزود: آتش نشانان شهرداری های استان  در این مانور  هماهنگی و وحدت رویه نیروهای عملیاتی را که حاصل تمرین‌های متداول و مانورهای متعدد درسال‌های گذشته بوده، به نمایش می‌گذارند.

وی، با اشاره به طراحی و مکان‌یابی محل اجرای مانور در کمیته تخصصی آتش نشانی و بحران شهرداری های استان  خواست اتش نشانان  با تمام امکانات و تجهیزات فردی در این مانور آموزشی شرکت کنند.

قربانی  در پایان  بیان کرد: مسئولان استانی و شهرستانی از توانمندی‌ها و نحوه آموزش‌های گروه‌های عملیاتی و تیم های توانای آتش نشانان استان بازدید خواهند نمود و این در حالی است که کلیه این اقدامات  و آموزش هابه منظور ارتقای سطح اطلاعات و چابکی نیروها صورت می پذیرد .


دسته بندی

دفتر امور شهری و شوراها


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها