Portal_background_image

معرفي شهردار جديد شهر آستانه

مراسم معارفه ع شهردار جدید آستانه علوی با حضور حیدری مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری مرکزی،میرزایی فرماندار شازند و ائمه جمعه شهرستان شازند برگزار شد.
 

در مراسمی با حضور حمیدحیدری مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی،غلامعباس میرزایی  فرماندار شهرستان شازند،،ائمه شهرهای شازند و آستانه و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی  در محل سالن جلسات شهرداری آستانه  با ابلاغ حکم استاندار مرکزی   شهردار جدید آستانه معارفه و از خدمات رضایی سرپرست شهرداری تقدیر شد.

مدیر کل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری مرکزی  در این مراسم با بیان اینکه  تنگناهای مالی، مانع استمرار برنامه های توسعه محور نیست بیان کرد : برنامه‌های توسعه محور شهرهای استان باید با رویکرد اقتصاد مقاوتی و مشارکت بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار با وجود تنگناهای مالی، با همت ویژه شهرداران پیگیری شده و زمینه‌ گشایش‌های عمرانی و توسعه شهر فراهم شود.

حمیدحیدری اضافه نمود: شهردار باید در تعامل با دستگاه های اجرایی حضور پررنگ داشته باشد و شوراها این مهم را مورد توجه قرار دهند تا در عمل محقق شود و قطعا برنامه‌ریزی شهرها نیازمند ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی بخصوص در حوزه فرهنگی و اجتماعی است که شهرداری نقش بسزایی در ساختار فضایی‌ شهر دارد و در این میان نباید از نقش مشارکت مردمی غافل شد.

ایشان با اشاره به تامین درآمدهای پایدار برای شهرداری عنوان نمود:توجه به پروژه های سرمایه گذاری درون شهری  از جمله اولویت های حوزه مدیریت شهری است که با جدیت باید پیگیری شود تا بتوان زمینه تحقق و تامین درآمدهای پایدار شهری را  فراهم نمود


دسته بندی

دفتر امور شهری و شوراها


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها