Portal_background_image

هفت پروژه عمراني شهرداري شازند با حضور معاون عمراني استاندار مركزي، مديركل دفتر امور شهري وشوراهاي استانداري ،فرماندار شازند و جمعي ديگر از مسئولان به بهره برداري رسيد.

با حضور معاون عمرانی استاندار مرکزی، مدیرکل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری ،فرماندار شازند و جمعی دیگر از مسئولان در مراسمی پروژه های عمرانی شهرداری شازند افتتاح به بهره برداری رسید.

هفت پروژه عمرانی شهرداری شازند با حضور معاون عمرانی استاندار مرکزی، مدیرکل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری ،فرماندار شازند و جمعی دیگر از مسئولان به بهره برداری رسید.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در حاشیه این افتتاحیه ها گفت: توسعه، عمران و آبادانی شهر، اصلی ترین و مهمترین برنامه شهرداری ها بوده و خواهد بود و توسعه، عمران و آبادانی در گرو مشارکت فعال مردم در برنامه های مدیریت شهری است.

وی با تاکید بر اهمیت مشارکت مردم در توسعه و آبادانی شهر افزود: برای رسیدن به شهری آباد و درخور شهروندان ، نیازمند مشارکت دلسوزانه مردم هستیم.قربانی در خصوص پروژه های عمرانی افتتاح شده بیان کرد: یکی از افتتاحیه ها، بلوار دانشگاه آزاد( شهید سبحانی) به همراه تملک مسیر خیابان به طول 1100 متر بود که با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 100 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

حسن قربانی مدیرکل دفترامور شهری و شوراهای استانداری مرکزی ادامه داد: یکی از دیگر پروژه پیست دوچرخه سواری به همراه پیاده رو دوطرف بلوار خیابان شهدا به طول 2500 متر و با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 500 میلیون ریال و پروژه دیگر 5 سوئیت پارک عباس آباد به همراه محوطه سازی اطراف با اعتبار 5 میلیارد و 650 میلیون ریال بود.

وی تصریح کرد: حسینیه شهدای شازند با زیربنای 750 متر مربع و با اعتبار 3 میلیارد و 700 میلیون ریال و پیاده رو خیابان شهدای فرهمند به طول 1200 متر با اعتبار 4 میلیارد و 500 میلیون ریال نیز به بهره برداری رسیدند.

قربانی اضافه نمود: گلخانه شهرداری شازند با زیربنای 3500 متر مربع و با اعتبار 6 میلیارد و 350 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت و در ادامه برنامه نیز کلنگ احداث پارک بانوان شازند با زیربنای 7 هزار متر مربع و اعتبار 5 میلیارد ریال به زمین زده شد.


دسته بندی

دفتر امور شهری و شوراها


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها